Zeynep Köksal Yaykıran
Yönetim Kurulu Başkanı

Bilkent Ünv. Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunudur. Üzerine Londra’da European Business School’da Girişimci İşletmecilik mastırı ve Londra Webster University’de MBA (İşletme mastırını) tamamlamıştır. Eğitimini tamamladıktan sonra 2005 yılında Pet Holding’de çalışmaya başlamıştır. Holding bünyesinde bulunan şirketlerinin hepsinde farklı kademelerde ve projelerde çalışmıştır. Halen Pet Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Köksal Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Ceren Arslan Olcay
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

TED Ankara Koleji’nden mezun olduktan sonra, öğrenimine Bilkent Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi bölümünde devam etmiştir. Yüksek lisans ve doktora çalışmalarını Avrupa Birliği ve Uluslararası Ekonomik İlişkiler anabilim dalının Ekonomi/Maliye bölümünde tamamlamıştır.2002-2018 yılları arasında, Ankara Üniversitesi Avrupa Toplulukları Araştırma ve Uygulama Merkezinde uzman/öğretim görevlisi olarak proje yürütücülüğü ve eğitmenlik yapmıştır. Halen Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat bölümünde Dr.Öğretim Üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Deniz Erbil

Deniz Erbil
Yönetim Kurulu Üyesi

ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Lisesi’nden mezun olduktan sonra öğrenimine Bilkent Üniversitesi, Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakültesi, İletişim ve Tasarım Bölümü’nde devam etmiştir. Yüksek lisans eğitimini Bournemouth Üniversitesi, Medya Okulu, Halkla İlişkiler Bölümü, İngiltere’de tamamlamıştır. Birçok şirkette Grafiker, Marka Temsilcisi ve Danışmanı, Halkla İlişkiler ve Pazarlama Yöneticisi, Proje Geliştirme Asistanı, Proje Müdürü, Kurumsal İletişim Yöneticisi olarak çalışmıştır. 2017 yılı itibariyle GAMA Holding’de Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalışmaya devam etmektedir.

Suphi Kabadayı
Yönetim Kurulu Üyesi

2006 yılından beri Pet Holding bünyesindeki Pet Kontur A.Ş. Genel Müdürü olarak görev yapan Suphi Kabadayı, 1977 yılında iş hayatına başlamış ve bugüne kadar Ziraat Bankası’nda Müfettiş Yardımcısı, Müfettiş, Müdür Yardımcısı, Genel Müdür Yardımcısı; Vakıflar Bankası ve Tekstil Bank’ta Kredi Kartları Koordinatörü; Şekerbank’ta Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. Suphi Kabadayı, TED Ankara Koleji ve Bursa İ.T.İ.A mezunudur.

Burcu Cılız
Yönetim Kurulu Üyesi

1998 yılından itibaren serbest avukatlık yapan Burcu Cılız, 2003 yılında Av. İlke İğrek ile Cılız & İğrek Hukuk Bürosu’nu kurmuştur.
Aynı zamanda Arabulucu olan Burcu Cılız, özellikle iş ve sosyal güvenlik hukuku, sözleşmeler hukuku ve şirket birleşme ve devralmalarında uzmanlaşmıştır.
Bunun yanı sıra, TOBB üniversitesi nezdinde, arabuluculuk dersleri vermektedir.